August 26, 2016

Τους επιτυχόντες των Πανελληνίων Εξετάσεων συγχαίρουν τα φροντιστήρια Μέσης Εκπαίδευσης ΤΟΥΝΤΑΣ, που εισήχθησαν σε Ανώτατα και Ανώτερα Εκπαιδευτικά Ιδρύματα της χώρας. 

Οι Επιτυχόντες των Φροντιστηρίων ΤΟΥΝΤΑΣ είναι οι εξής: 

1 ΤΕΜΠΕΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
2 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 ΑΡΑΠΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΡΑΞΙΤΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
5 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
6 ΣΤΑΘΗ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
7 ΝΙΚΑ ΑΡΓΥΡΩ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑ
8 ΣΑΤΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑ
9 ΜΟΥΣΑΦΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10 ΓΚΙΟΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
11 ΡΙΖΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ
12 ΣΑΛΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑ
13 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
14 ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
15 ΚΑΡΑΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
17 ΜΑΡΚΟΥΠΟΥΛΙΩΤΗ ΛΥΔΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
18 ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
19 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΥ
21 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
22 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΠΑΤΗΣ
23 ΔΑΡΔΑΜΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΣΠΑΤΗΣ
24 ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
25 ΡΟΚΟΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
26 ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑ
27 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑΣ
28 ΝΤΟΥΡΟΥ ΗΡΩ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
29 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ  ΧΡΗΜ/ΚΩΝ ΣΑΜΟΣ
30 ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΒΟΛΟΣ
31 ΤΖΙΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
32 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΣΤΕΛΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΒΟΛΟΣ 
33 ΦΟΥΤΟΥΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
34 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ ΣΜΥΝ
35 ΓΑΡΜΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
36 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΙΓΙΟ
37 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
38 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
39 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
40 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
41 ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟΥ
42 ΤΣΑΝΙΚΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
43 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
44 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
45 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
46 ΠΑΒΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΑΘΗΝΑ
47 ΝΤΙΚΙΜΠΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΕΣΩΝ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ
48 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
49 ΠΑΝΤΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
50 ΠΑΠΠΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
51 ΧΙΝΤΖΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
52 ΧΙΝΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
53 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
54 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
55 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΕΝ
56 ΚΑΡΑΒΑΤΣΟΥ ΕΡΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΘΗΝΑ
57 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
58 ΚΑΤΣΑΝΔΡΗ ΕΛΠΙΔΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ
59 ΔΑΡΔΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
60 ΧΡΥΣΟΓΟΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
61 ΤΣΙΚΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
62 ΚΟΥΤΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
63 ΖΥΓΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΛΑΜΙΑ
64 ΤΟΣΟΥΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ
65 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
66 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 
67 ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
68 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑ
69 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
70 ΨΑΡΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΡΟΔΟΣ
71 ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΛΕΚΡΟΝΙΚΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
72 ΣΠΑΘΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΚΟΖΑΝΗ
73 ΑΝΑΓΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
74 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕ ΠΕΙΡΑΙΑ
75 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ -ΣΑΜΟΣ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
76 ΘΕΟΦΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΧΑΛΚΙΔΑ
77 ΠΟΥΡΑΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΧΑΛΚΙΔΑ
78 ΜΙΚΑΕΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ ΣΕΡΡΕΣ
79 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ ΣΕΡΡΕΣ
80 ΔΕΔΕ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 
81 ΠΑΣΙΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
82 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΛΑΡΙΣΣΑ
83 ΙΒΑΝΑΙ ΚΛΩΝΤΙΑΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ
84 ΓΚΡΟΓΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Προσθήκη νέου σχολίου

Advertisement

Newsletter  

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Διευθυνση: Παπαδημητρίου 1, κεντρική πλατεία Αχαρνών

ΤΚ: 13671

Τηλ. επικοινωνίας - FAX : 2102400955

Email: acharnorama@gmail.com